FitAnka.pl - Treningi dla Kobiet, WyzwAnia, Diety App

FitAnka.pl - Treningi dla Kobiet, WyzwAnia, Diety App

FitAnka do stały nieprzerwany dostęp (24h / 7 dni w tygodniu) ...

App details


Sponsored Links
1.0.6
6.0 and up
Everyone
5,000+
5000

5 (100%) 33 votes

App description


FitAnka do stały nieprzerwany dostęp (24h / 7 dni w tygodniu) do treningów, WyzwAń i diet. Ćwiczysz kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz: w domu, w parku, na wakacjach. Masz dostęp online do +200 treningów, +40 WyzwAń, oraz ponad +3000 przepisów zwykłych, specjalistycznych oraz przed i po treningowych !

Różnorodność treningów na FitAnka to podstawa filozofii jej powstania. Znajdziesz tu treningi na płaski brzuch, zgrabne pośladki, wąską talię, redukcję cellulitu, smukłe ręce i nogi, ładne plecy. Ćwiczenia są różnorodne (cardio, tabaty, siłowe) a każde z nich jest inaczej komponowane i rozliczanie – tak, aby efekty Twoich wysiłków były jak najlepsze. Na FitAnka jest ich już +200, a każdy z nich jest niepowtarzalny.

HITEM na FitAnka są WyzwAnia – czyli gotowe plany treningowe "dzień po dniu". Decydując się na podjęcie WyzwAnia zapewnisz sobie komfort, gdyż będziesz prowadzona „krok po kroku”, a dzięki możliwości "odhaczania" wykonanych przez Ciebie treningów widzisz Twój prawdziwy postęp. Jest w czym wybierać: ponad 20 różnych WyzwAń z podziałem na czas trwania, części ciała i sprzęt.
Wystarczy tylko Twoja decyzja by ruszyć z kopyta - resztę zrobi za Ciebie FitAnka.

Skoro 70% sukcesu w pracy nad figurą i sylwetką to dieta, to ta funkcjonalność na FitAnka to prawdziwa PETARDA!!! Przede wszystkim obliczysz tutaj Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, dzięki czemu ułożysz sobie dietę redukcyjną, utrzymującą bądź przybierającą „na masę”. Wybierzesz sobie rodzaj posiłków (ustawisz „ulubione”), wyznaczysz ile posiłków dziennie chcesz spożywać, wyeliminujesz te składniki, których nie lubisz. Ułożysz sobie jadłospis zawierający posiłki bez tego, czego nie możesz spożywać, np. bez glutenu czy bez laktozy. Wypróbujesz dietę oczyszczającą. Pamiętaj w aplikacji FitAnka znajdziesz ponad 3000 przepisów!

Do zobaczenia na macie!
Anka Dziedzic - FitAnka


You may also like these apps