Rehber Yedek Pro App

Rehber Yedek Pro App

Rehberinizi Excel ve Geri Yüklemek için ...

App details


Sponsored Links
1.0.0.1
4.4 and up
Everyone
100+
100

5 (100%) 12 votes

App description


Rehberinizi Excel ve Geri Yüklemek için Yedekleyin...
Rehberim silindi derdine son... Uygulama bir rehber yedek alma uygulamasıdır.
Kişilere erişim izni istenir.
Dosyalara erişim izni istenir.
Bu izinler uygulama içindir.
Özel izin değildir.
Rehber Yedek Pro olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır.
Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler (tercihler) Kullanıcının tercihlerini sıfırlaması, uygulamayı kaldırması gibi aksiyonlar ile cihaz içerisinden silinebilir.
Rehber Yedek Pro olarak Mobil Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır,
Kullanıcı İzinleri;
Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.
Kişilerinize Erişme İzni;
Rehberinizdeki kişileri okuma isteği, rehberinizin yedeği alınabilmesi için kişilerinizi listelemek amacıyla kullanılır.
Depolama İzni;
Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait verilerin saklanmasına olanak verir.
Excel için yedekleme işlemi;
Rehberinizi listelemek için gerekli izni verdiğinizde rehber listeniz ilk ekranda gösterilecektir. Yedek al resimli butona tıkanıldığında Rehber_Yedek adlı dosya dosyalarımda oluşturulup içerisine yedek_rehber.xlm klasörü oluşturulur ve bu klasörde rehberdeki kişileriniz kayıt edilir.
Yeniden Yüklemek için yedekleme işlemi;
Yedekleme;
Rehber Yedek Pro Uygulaması İçin Gerekli İzinleri verdikten sonra Geliştirilmiş özellikler butonuna tıkanıldığında sayfa içerisinde 'VCF yedek al' listesinde VCF isimli butona tıkanıldığında Rehber_Yedek klasörü içerisinde rehberinizin o gün ki tarih ile contacts-yyyy/mm/dd.vcf isimli yedek dosyası oluşturulur. Böylece rehberiniz için yeniden yükleme noktası oluşturulur.

Yedeği Geri Yükle;
Geliştirilmiş özellikler sayfa içerisinde 'VCF Yedek Yükle ' listesinde Kişileri Geri Yükle butona tıkanıldığında gelen seçenekleler de Kişilerim uygulaması seçilir. Sonrasında import için izin verildikten sonra kısa bir süre içerisinde kişileriniz yüklenir.
Not.: Kişilerinizi Geri Yüklemeden önce rehber listenizin boş olmasına dikkat ediniz.!!!
Rehber listenizde kişileriniz olduğu halde Yedeğini almış olduğunuz kişileriniz için geri yükleme işlemini başlatırsanız var olan kişilerinize ek olarak aynı isimden birden fazla kişileriniz olur...


You may also like these apps